Lab Standards Plus Klinik Laboratuvar Sistemi

MÜKEMMEL BİR KLİNİK LABORATUVAR SİSTEMİ

Güçlü Bir Laboratuvar ve

Klinik İşbirliğinin Alt Yapısıdır

Lab Standards Plus, güçlü bir laboratuvar-klinik işbirliği ortamı sağlar.

Laboratuvar süreçleri ileri teknolojilerle desteklenerek sağlamlaştırılmış iken, klinik tarafın laboratuvar süreçleri güçlendirilmiş ve çeşitlendirilmiştir.

Laboratuvar test seçimi ve sonuçların değerlendirilmesi gibi klinik fonksiyonlar, doktorun karar vermesini kolaylaştırıcı ve önemli zaman tasarruf edici inovatif tekniklerle desteklenmiştir.

Kliniğin laboratuvar test sipariş süreçleri malzeme kullanımı ve test seçimi açısından optimize edilmiştir.

Laboratuvar tarafında iş dağıtımı algoritmik olarak yapılıp takip edilmektedir. Sonuç onaylama süreçleri inovatif yaklaşımlarla daha önce mümkün olmayan şekilde hızlandırılmıştır.

Laboratuvar test sonuçlarının çıkma sürelerini minimize edici, oto-re-run, re-use, toplu onay, otomatik onay gibi inovatif algoritmik destekler geliştirilmiştir.

Numune stoklama ve re-use için yeniden erişme desteği hem laboratuvar hem klinik taraf için kolay kullanılabilir bir sistematik olarak sunulmuştur.

Patentli ve inovatif teknolojilerle kusursuz ve yüksek çözünürlükte grafiksel bir iç kalite kontrol sistematiği geliştirilmiştir.

Coğrafi sistemler, yapay zeka ile laboratuvar sonuçlarının onaylanması, gerçek zamanlı mesajlaşma ile laboratuvar-klinik entegrasyonu gibi ileri teknoloji araçlar geliştirilmiştir.

Teşhis Yolakları (Diagnostic Pathways) ürünü ile uyumludur. Birlikte kullanıldığında hekimi laboratuvar test seçimi ve sonuç takibi işinden tamamen kurtarır. Fazla test seçimi, az test seçimi, gereksiz test yapılması konularını kurum açısından kökünden çözer, olağanüstü mali tasarruf ve zaman tasarrufu sağlar.

Lab Standards Plus KOSGEB ar-ge desteği ile Labenko Bilişim A.Ş. tarafından geliştirilmiş inovatif bir üründür ve tüm hakları ilgili TC yasaları ile korunmaktadır.

SORU SORUN

Bize Danışın

Yardımcı Olalım